صفحات خاص » آخرين اخبار و رويدادها » نشست پايان سال رييس دانشگاه با روساي دانشكده‌ها و قدرداني از تلاش‌هاي آنان/ دكتر كريمي: طرح مسائل بايد همراه با ارائه راه‌حل باشد

نشست پايان سال رييس دانشگاه با روساي دانشكده‌ها و قدرداني از تلاش‌هاي آنان/ دكتر كريمي: طرح مسائل بايد همراه با ارائه راه‌حل باشد

1396/12/21

در اين نشست كه روز يكشنبه 20اسفند 96 در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد، دكتر كريمي ضمن عرض خسته نباشيد به روسا و همكاران دانشكده‌ها گفت: سال 96 با همه خوبي‌ها و سختي‌هايش روبه پايان است و آرزو مي‌كنم سال نو براي همكاران توأم باسعادت و سلامت و سربلندي باشد.
وي افزود: بايد از روساي دانشكده‌ها كه علاوه بر كار پژوهشي و آموزشي، بار اضافه مسئوليت را برعهده مي‌گيرند تشكر كرد و اين جلسه هم به همين منظور تشكيل‌شده است.
رييس دانشگاه، با تأكيد بر تسهيل روابط معاونان دانشگاه با روساي دانشكده‌ها گفت: براين اساس روساي دانشكده‌ها نيز بايد براي تقويت صميميت  بيشتر با اعضاي هيات علمي و دانشجويان با استفاده از روش‌هاي گوناگون تلاش كنند و زمينه ترفيع و ارتقا همكاران را تسهيل نمايند.
وي افزود: در ترفيع اساتيد سخت‌گيري نكنيد و هرچه سريع‌تر عقب‌افتادگي‌ها را جبران كنيد. درزمينهٔ ارتقا هم طبق ضوابط كارها را پيش ببريد و اگر در مواردي استادي پرونده كاملي دارد ولي به هر دليلي ارتقا خود را پيگيري نمي‌كند روساي دانشكده‌ها پرونده آنان را به جريان بيندازند.