صفحات خاص » آخرين اخبار و رويدادها » ششمين دوره جلسه آشنايي اعضاي هيئت‌علمي جديد با دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار شد

ششمين دوره جلسه آشنايي اعضاي هيئت‌علمي جديد با دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار شد

1396/05/08

در ابتداي اين جلسه كه از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 5 مرداد 96 آغاز شد، دكتر ميرزازاده، مدير مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي ضمن خيرمقدم به اعضاي هيئت‌علمي جديد و اعضاي پانل كه به‌منظور پاسخگويي به سؤالات و مسائل اعضاي جديد در جلسه حاضر شدند؛ گفت: همه‌ي ما از زماني كه به دانشگاه چه براي تحصيل و چه براي كار، قدم مي‌گذاريم ذهنيتي از محيط آكادميك داريم كه دانشگاه‌هاي مختلف در بسياري جهات مشابه هم هستند ولي در برخي موارد متفاوت‌اند.
وي ادامه داد: اعضاي هيئت‌علمي جديد بايد از همين ابتدا براي ارتقاء، استادياري، استادي و. تلاش كنند و تمامي مدارك، مقالات، پايان‌نامه‌ها و مدارك خود را جمع‌آوري كرده و از پراكندگي آن‌ها بپرهيزند تا براي رشد و ارتقاء با مشكلي مواجه نشوند.
دكتر ميرزازاده با اشاره به اينكه در دوره‌هاي گذشته، اين جلسه در دو روز و با سخنراني اعضاي پانل و سپس جلسه پرسش و پاسخ برگزار مي‌شد؛ گفت: در دو دوره اخير تلاش كرديم مجموعه سخنراني‌ها در قالب يك DVD در اختيار اعضاي جديد قرار گيرد و ضمن صرفه‌جويي در زمان، فرصت بيشتري براي پرسش و پاسخ همكاران در حوزه‌هاي آموزشي، پژوهشي، بين‌الملل و استفاده از سامانه‌هاي مرتبط دانشگاه باشيم.